Nükhet ve Tuna ile birlikte yaptığımız Save The Date çekimlerimizden sonra heyecanla beklediğimiz düğün günü de gelmişti. Çiftimizle her aşamada ki kuvvetli diyaloğumuz sayesinde düğün filmi ile düğün fotoğraflarında çok keyifli sonuçlar elde ettik. Çekimler de Nükhet ve Tuna’nın enerjisiyle gerçekten ekip olarak bizler de çok eğlendik 🙂

Düğünün olacağı Kalender Ordu Evi’nde sabahtan çiftimizle buluştuk. Hazırlık süreci dahil organizasyona ait tüm detayların düğünün yapılacağı mekanda olması, özellikle İstanbul şartlarında trafikte ki zaman kayıplarını ciddi mana da azaltıyor. Görsel açıdan da hem düğün filmi hem de düğün fotoğrafları için, hazırlık aşamasında yaptığımız çekimler de arka fonu kontrol altına alarak çekimleri gerçekleştirebiliyoruz.

Havuzbaşında gerçekleştirilen düğünde çiftin nikahları da havuzun üstündeki bir sal da kıyıldı. Sal havuzun bir ucundan diğerine geçerken Nükhet ve Tuna birbirlerine ”Evet” demişlerdi. Çiftimizin en başından beri çok önem verdiği ve gün içinde de gerek dış çekimler esnasında gerekse düğün öncesinde son provalarını gerçekleştirdikleri ”İlk Dans” larında ki performansları da kusursuzdu. Dans sonrası düğüne katılan davetlilerin de katılımıyla çok keyifli bir gece eğlencesi oldu.

Şimdilik sizleri Nükhet ve Tuna’nın düğün filmiyle başbaşa bırakıyoruz. Keyifli seyirler 🙂